- سابقه خدمت در سیستان داشته باشد

با مردم سیستان با لهجه رایج بومی صحبت کند

منزل و امکانات زندگی او در سیستان باشد

حداقل نشان و اقدام عمل در این منطقه داشته باشد

در یک کلام  برخی بر علیه نامزدهای دیگر شایع پراگنی می کنند اتفاقا همان نامزدی که کار می کند و پارتی بازی نمی کند و بر علیه اش بیشترین شایعات در سیستان رایج است مناسب تر است چون خوب کار می کند مبنای کارش عدالت است همه از او بد تعریف می کنند مراقب باشید  همانی که بد خواه دارد هم اندیشمندان وهم بزرگان اورا تایید می کنند

اگر گفت من بلدم من فلان این و آن می کنم ولی یک روز هم سابقه ست در سیستان ندارد درد سیستان را نمی داند

اگر گفت من به مجلس می روم و لغات و کلمات لهجه سیستانی راندانست او نمی تواند با شما ارتباط بر قرار کند و رفع مشکل کند

اگر گفت من از فلان شهر و فلان حوزه آمد ه ام بگوئید شما آن جارا بهتر میشناسید خواهشا برای همان حوزه بهترید

برخی با هدف تقویت حزب و گروه می آیند خواهشا به حزب و گر وه در سیستان رای ندهید برای قدرت رفع مشکلات و ایجاد عمران رای دهید

ابادی (روستا ) در سیستان سیستان ,کند ,نمی ,یک ,فلان ,حزب ,در سیستان ,اگر گفت ,گفت من ,می کنند ,کند ومنبع

تربیون ها می تواند باعث همراهی با دشمن باشد

همه ما در غم شهادت امیر مومنان

روز قدس روز نجات اسلام است----------جامعه بسیج مهندسین کشاورزی و منابع طبیعی سیستان

فرا خوان برای شر کت در ایام الله روز جهانی قدس

یک سری افراد در لباس مسئول ولی دشمن سیستان مخالف

امروز بعد از ظهر به منابست چهلمین روز در گذشت مر حومه

هوشیار باشیم قضاوت باشما

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

کاظم سعیدزاده رزرو هتل اجاره ویلا و سوئیت کندن موهای زائد زالو دانلود بانک لینک های دانلود فیلم ، دانلود سریال و دانلود آهنگ میباشد. چت روم فارسی خٌل چلا چت آنلاین modiresabz.com آموزش زبان پشتو دانلود فایل های کمیاب ناب مطلب - سایت تفریحی